JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Šťava z hlohu
Šťava z hlohu

100% šťava z plodov hlohu

Vedeli ste, že.... Ľudová medicína hloh uznáva ako vynikajúci prostriedok v boji proti srdcovým ochoreniam, nespavosti a tráviacim problémom. Akademická medicína to tvrdí od devätnásteho storočia. Od tej doby existuje veľa liečív z jeho listov, kvetov a plodov. Väčšina z nich sú kardiovaskulárne prípravky, sedatíva, regulátory krvného tlaku, proti nespavosti a mnoho ďaľších. Jedna moderná práca tvrdí: ,,V západnom lekárstve je teraz hlavne považovaný za najvýznamnejšiu bylinu pri liečbe ischemickej choroby srdečnej a existuje veľa objektívnych podkladov podporujúcich toto tvrdenie." Zvyšuje silu sťahu myokardu, koronárny obeh krvi, znižuje nároky myokardu na kyslík, chráni myokard pred poškodením, má hypotenzívny účinok, zlepšuje variabilitu srdečného tepu a pôsobí proti arytmii.

Vlastnosti:

Hloh obsahuje bioflavonoidy, ktoré podporujú činnosť vitamínu C a preukázateľne posiluje kardiovaskulárny systém, triesloviny, fytosteroly, oleje, B vitamíny, provitamín A a minerály: železo, vápnik, horčík, draslík a mangán, kobalt, hliník a kremík, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie tela.

Účinky:

  • hloh je efektívnym liekom pri srdcových ťažkostiach a znižuje krvný tlak
  • je pomerne známym prírodným prostriedkom na liečbu srdcových ťažkostí a problémy krvného obehu
  • jeho účinky naozaj stojí za našu pozornosť, pôsobenie hlohu je uznávané aj zo strany mnohých lekárov, ktorí ho tiež odporúčajú ako podporný doplnok liečby
  • látky obsiahnuté v hlohu majú stimulačný účinok na srdcový sval a jeho prekrvenie, zlepšujú priechodnosť ciev a tepien a celkovo zlepšujú prekrvenie celého tela
  • pôsobí aj ako regulátor tlaku najmä v prípade vysokého krvného tlaku, ktorý účinne znižujú
  • hloh je teda tou pravou bylinou v prípade, že trpíme srdcovou slabosťou, arytmiou a poruchami prekrvovania
  • funguje aj ako prevencia a liečba angíny pectoris, odporúča sa aj pre prevenciu infarktu a rekonvalescencii po ňom
Hloh má tiež upokojujúce účinky, čo môžeme využiť napríklad v prípade nespavosti, alebo v čase silného nervového vypätia a dlhodobého stresu. Pomáha aj ženám v období menopauzy, kde zmierňuje nepríjemné stavy.

Objem:

500ml

Zloženie:

  • šťava z z plodov hlohu, kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50ml
  • pasterizované

Výrobca:

Ekomedica SK

Upozornenie:

Pred užitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení spotrebujte do 21 dní, skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosah malých detí.

Výživový doplnok - bez pridania cukru a bez konzervantov


Zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, zakúpili aj