JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Zelený jačmeň - šťava
Zelený jačmeň - šťava

100% šťava z mladého jačmeňa

Viete, že.... jačmeň, ako jedna z mnoho druhov pestovaných obilnín, sa používa pri výrobe škótskej a írskej whisky (jačmenný slad). Aj to je jeden z najpopulárnejších spôsobov využitia jačmeňa. Jačmeň je známy už po stáročia a ľudia ho okrem iného úspešne využili na výrobu krúp. Gladiátori verili, že im dáva silu, energiu, vitalitu a umožní vyhrať boj, preto patrili k základným zložkám ich stravy. Ľudia postupom času konzumovali jačmeň veľmi rôznymi spôsobmi. Ale už pred mnoho rokmi poznali výživné hodnoty mladých zelených lístkov jačmeňa.

Vlastnosti:

  • tieto mladé jemné lístky obsahujú širokú škálu vitamínov (beta karotén, B1, B2, B3, B6, E aj C, biotín, kyselinu listovú a cholín), taktiež aminokyseliny takmer 50 % z hmotnosti mladého jačmeňa tvoria proteiny, ktoré sú veľmi dôležité pre správne fungovanbie a stavbu nášho organizmu
  • blahodarne pôsobí na vitálnosť, posilňuje svaly, zlepšuje tráviaci a obehový systém, zaisťuje dobrú látkovú výmenu, chráni sliznice dýchacích ciest
  • pozitívne vplýva nielen na našu dobrú fyzickú kondíciu, ale podporuje aj našu myseľ (najmä vhodný pre psychicky prepracovaných ľudí, ato aj mládež a študentov)
  • výrazne pôsobí pri zásadotvorbe, a tým pomáha udržaniu acidobázickej rovnováhy v tele
  • vďaka obsahu serotonínu a tryptofánu ("hormóny šťastia), má pozitívny vplyv na našu náladu

Objem:

500ml

Zloženie:

  • šťava z mladého jačmeňa
  • kyselina citrónová (regulátor kyslosti)

Výrobca:

Ekomedica SK

Upozornenie:

Pred užitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení spotrebujte do 21 dní, skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosah malých detí.

Výživový doplnok - bez pridania cukru a bez konzervantov


Zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, zakúpili aj