JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Šťava zo žihľavy
Šťava zo žihľavy

99,8% žihľavová šťava

Vedeli ste, že.... žihľava je jednou z najvšestrannejších bylín. Od nepamäti sa žihľave priraďujú rôzne vlastnosti. V dávnych dobách sa ňou liečili rany a krvácanie. V Rímskej mytológii bola žihľava zasvätená Venuši a považovali ju za afrodiziakum. V ľudovom liečiteľstve ju doporučujú pri príznakoch problémov močových ciest a prostaty. Bylina žihľavy bola považovaná za liek účinný na chudokrvnosť. Žihľava pre žihľavovú šťavu je pestovaná výhradne pre farmaceutické a kozmetické účely, spracovávaná najmodernejšími technológiami aby sme zachovali maximálne množstvo výživových hodnôt.

Vlastnosti:

  • listy žihľavy sú bohaté na :chlorofyl, Beta karotén, fytoncídy, xantofyly (antioxidant), vitamín C, triesloviny, glukoniny a minerály: draslík, vápnik, horčík, železo, fosfor, kremík
  • žihľavové listy obsahujú vitamin K2, B2, kyselinu pantonénovú a oxid kremičitý

Účinky:

  • žihľava pomáha inhibovať zápal v močovom ústrojenstve a tráviacom trakte
  • stimuluje imunitný systém
  • list žihľavy sa používa vo výrobkoch pre starostlivosť o pleť, ako aj pri vypadávaní vlasov a ľahko sa mastiacich vlasoch
  • železo a chlorofyl obsiahnuté v žihľave podporuje hlavne tvorbu červených krviniek a vyazanie kyslíka na krv

Žihľava - Kráľovná jari - Jarná očistná kúra

Vie urobiť skoro zázraky: ak 3 týždne pijeme 2 x denne 25 ml čistej žihľavovej šťavy, dokáže sa prečisiť a zriediť krv, môžu sa odstrániť vyrážky, kožné ochorenia sa upravia, odvodní sa telo a prečistí pečeň. Neriedenú šťavu používame na potieranie pri chronických problémoch kože, ako sú ekzémy, vredy či akné. Žihľava zmäkčuje pokožku, zvláčňuje ju a upokojuje. Pri nadmernom vypadávaní vlasov a zvýšenej tvorbe lupín sa odporúča vtierať si do vlasovej pokožky šťavu zo žihľavy 2 -3 razy týždenne.

Žihľava pre chudokrvných

Ak trpíte nedostatkom železa, stratou krvi, alebo vyčerpaním, mali by ste vyyskúšať žihľavu. Zlepšuje krvotvorbu i kvalitu samej krvi. Železo a chlorofyl obsiahnuté v žihľave podporuje hlavne tvorbu červených krviniek a viazanie kyslíka na krv.

Objem:

500ml

Zloženie:

šťava zo žihľavy 99,8%, kyselina citrónová (regulátor kyslosti)

Výrobca:

Ekomedica SK

Upozornenie:

Pred užitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení spotrebujte do 21 dní, skladujte v chladničke. Uchovávajte mimo dosah malých detí.

Výživový doplnok - bez pridania cukru a bez konzervantov


Zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, zakúpili aj